Ekin A.Ş.

travel hair dryer hk hair extensions lace wigs bridal hair courses online amazon clip in hair extensions review hair extensions uk bellatique virgin hair review wig shop kensington church street cheap hair extensions ladies wigs white girl curly hair products hair extensions uk cheap synthetic braiding hair bulk braiding hair color 27/30 human lace wigs

KURUMSAL


Şirket Profili


EKİN,1997 yılında kara, hava ve deniz yolu taşımacılık firrması olarak kurulmuştur. Ülkemizin coğrafya konumu nedeniyle sahip olduğu ekipman, araç ve uzman kadrosuyla Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Rusya, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerine hizmet vermektedir.

700 ton kapasiteli 4 mt enine açılabilen ayrıca 50 mt uzayabilen Kamag & Scheuerle ve Faymonville marka modüler sistem hidrolik platform römorkları ve birçok farklı ebatlardaki tenteli, sal kasa ve jumbo römorkları ve çekicileri ile müşterilerine kara, hava, deniz yolunda etkili ve özel çözümler sunmaktadır.

Filomuzun 7/24 kontrol edilmesini ve bütün müşterilerimize anlık bilgi verilmesini Sağlayan GPRS sistemi, tüm araçlarımızda bulunmaktadır.